lähen vangi February 25, 2007 oma raamatukogu 1600 eeguse arvega:(maarja räägib nagu ossLOE POSTITUST
oh happy day February 25, 2007 Pmst jaa. Brita vanaisa musitas mind ja vanaema kutsus mind musikeseks, nii nunnu:D Siis lippasime Lordile. JEEBUS KUI IGAV. Vahepeal ...LOE POSTITUST
lordi 4 eva February 24, 2007 Läksin Kikuga poole neljaks linna, enne ostsin valge kampsi, sest energias on külm:D Pluusi ka, haige kirjaga pluus, suva:D Siis ...LOE POSTITUST
make it better February 24, 2007 Jaa.. eile. Oli reeeeeede. Ma magasin jälle mingi 12-ni. Siis sõin ruttu ja koristasin ja meikisin jne. Siis läksin Silluga ...LOE POSTITUST
tee paremaks February 22, 2007 Mainin ära et Donna on mu rott, mitte mingi sõbranna ei käi mulle peale kusemas:( Igatahes. Noh, Sillu tuli peale ...LOE POSTITUST
February 22, 2007 Mismõttes Donna täna aina KUSEB mu peale. Traumeeriv. Ahja, ema tuli, tõi teksad ja jubeda vesti ja jubeda mütsi ja ...LOE POSTITUST
February 21, 2007 nii lahe, olen nagu mu ema, koristasin päev läbi, isegi hea on olla:D Nüüdteen suppiLOE POSTITUST