deep me January 23, 2007 Hell jea, otsisin oma õpinguraamatut, muuseas sama edutult, kui orbik üritab ujuda. Ja leidsin oma vanad .. märkmikud:D Või noh, ...LOE POSTITUST
jea, jea January 23, 2007 Täna arvasid koolis mõned et Jon toppis oma käsi mulle vittu. Kui meeldiv. Sain ka teada et Brita ei kuula ...LOE POSTITUST
get get get get get over it January 22, 2007 Eile. Eile olin linnas. Hardo, Kiku, Brita, Matsa, Marten pluss kaks Kiku koolivenda vana. JEAA. Me olime energias ja revalis ...LOE POSTITUST
kullake kas sa kuuled January 21, 2007 Eilne suxxix, välja arvatud see jäävärk, siis mul oli naljakas. Hell jea, kwjehdkwehlvfd. Selline tuju oligi. Brita on musi, tervitaks ...LOE POSTITUST
ühesõnaga sain tehtud January 20, 2007 Noh, Sillu lippas siia. Ma olin veel hommikumantlis tead. Meikisin ennast ogaraks. Vaatasime telkut ka, ja siis läksime linna. Saime ...LOE POSTITUST
lusti rohkem kui nädala jagu January 19, 2007 Nii. Lippasin kooli, VENE KEELES OLIN KA!! Vene keeles vahtisime rõvedaid pilte jeesusest ja üldse oli fun. Nii. Siis oli ...LOE POSTITUST
sutch a catch January 18, 2007 Kummaline kuidas inimeste ütlused või arvamused võivad nii tihti tõeks minna, ilma et ma seda alguses usuksin. Tegelt tuleb meelde ...LOE POSTITUST
January 18, 2007 täna oli fun, huj olin koolis. sain kingad ja pluusi ja vöö, olen eluga rahul. rlz.pärast tuli silllu siia, riki ...LOE POSTITUST
faktid tänase kohta January 17, 2007 * Gerda vihkab mind* ma olen näidendis surnud vanaeitvihkan eluteeks enekap. õpetaja keeldub meid õpetamastsillu on nunnu, suva et ei ...LOE POSTITUST