kõige kurvem asi, mida ma iial näinud olen…

Sattusin täna nägema kellegi insta storyt, kus ta oli üles pannud mingi naljaga tehtud tiktoki, mille pealkiri oli, et “palusin kõigil külalistel kulmu kortsutada” ja siis kõik inimesed üritasid, aga nende laup oluliselt ei liikunud. Noh, ilmselgelt  queens and kings of botox.

Mida sina arvad?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 Comments
  • Laura
    May 12, 2026

    Olen alati tahtnud proovida, aga siiamaani pole mune olnud.

  • E
    May 12, 2026

    Ma saan aru, mida ta selle all mõtles. Vähemalt minul tekkis seda videot vaadates see arusaam, et inimeseks olemise ehedus oma grimasside, kortsude, miimikaga, erilisusega on kadunud. Kui sa ikka näoga ei suuda emotsiooni väljendada siis on see kurb küll. Kui ise teed, on see iseenda vabadus. Kui seda teeb suur osa inimkonnast, on inimeseks olemine muutunud küll jah. Kas see on kõige hullem asi maailmas – jumal küll ei.

    • Ines
      May 22, 2026

      Ehk siis.. ainult sina ise tohid oma vabadusi kasutada, aga kui seda teeb samaaegselt terve pinu inimesi, siis nemad peaksid nagu loobuma ja enda soovi alla suruma, et inimkond säiliks sellisena, nagu muiste? Aga äkki siis koliks koopasse tagasi, sellised me ju kord olime, originaalis ja eheduses?

  • C
    May 12, 2026

    Mina teen ja mind ei huvita mida teised arvavad. Mind ei häire, kui teised ei tee ja ma ei saa aru, miks see kõigile ette jääb. Ma olen muidugi täheldanud, et paljudel jääb see ette kahel põhjusel- sest pole endal võimalusi(kadedus) või tõesti ongi selline inimene, kelle jaoks ei ole need kortsud olulised. Mind ka häirivad nagu sind ja leian, et kui tänapäeval on võimalik neid varjata/peita vms siis miks ma seda ei või kasutada. Samas panen ka tähele, et osad ütlevad, et nad pole kunangi botoxist kasutanud samas huuled on ees nagu pardimokad, aga ei ülejäänud nägu on loomulikult nii sile. Tundub, et seal on tegu mingi haigusega, et sa pead valetama, et botoxis käid. Ma ei tea ma avalikult alati räägin oma kogemusest ja kes tahab andku minna. Kui ei taha siis pole ka sul midagi viga 🙂 Aga need õelad kommentaarid võivad kõik sinna samusesse pista, kus päike ka ei paista

  • Väike Myy
    May 13, 2026

    Ükski süstija ei hakka sulle kuulutama oma “ups” muredest seoses botoxiga. Minul on tuttav kelle süljenäärmed on rängalt rikutud, põletikus ja see on botoxi tagajärg. Kuigi “teadus” seda ei kinnita. Nad ei soovigi, et seda uuritaks. Kui nüüd looks lehe ettevaatust.botox küllap siis hakkavad inimesed oma lugusid sinna saatma. Kas sinu kirjeldatud inimese hoiak oli selline nagu arvad- mina nii ei arva. Kurvaks teeb teda minu arvates see, et ta näib tundvat muret, et inimesed teevad endaga kergekäeliselt protseduure, ega uuri enne muid arvamusi. Kui sa kuulda said, et Egiptuse unerohud (või mis koht see oligi) tekitavad jubedaid kõrvalmõjusid, olid sul kohe käpad püsti. Kuna meditsiin on SUUR ÄRI, siis ammu ei saa me uskuda pimesi oma meditsiini inimesi ei siin, ega ka mitte mujal. Kahju aga nii on. Peame olema ses osas ise tähelepanelikumad. Ma saan aru sellest, et sul on isiklik ilu Guru ja sa tahad teda pimesi uskuda – tee seda, aga hakata teema postitajat tema mures oma lehel halvustama, sest sulle tundus tema sõnavõtt oli halvustav- pole ka õige. Loomulikult on ilmas jubedamaid asju kui botox ja on sinust üsna kiuslik arvata, et su tuttav päriselt peab seda KÕIGE kurvemaks asjaks … Sa ju ka kirjutad siin isegi üsna tihti numbreid mida keegi tõsiselt ei võta. Sina 78 aastane ilma botoxita on ilmselge liialdus, pigem siiski õigustus endale. Max 2 aasat oled sellega oma vanust nihutanud alla. Mis on see, mis tegelikult selliseid hüüatusi paneb tegema?!?! Tahad kaitsta oma ilugurust Sõpra? Usu ta tuleb ise toime.
    Teine jube näide on inimeselt kellel tehti süst põlveliigesesse ja nüüd on ta täiesti jäik ja see pole aastatega muutunud. Mida siis net kiirel googelgamisel ütleb -Botuliintoksiini süst võib mõjutada tugevalt, nõrgestada lihaseid pikaks ajaks, häirida närvi-lihase tööd, muuta liikumismustreid,
    põhjustada kompensatsiooniprobleeme ja jäikust.
    Kui põlved “ei paindu”, võib põhjuseid olla mitu: lihaste tugev nõrkus või spasm,
    valu tõttu liigutamise vältimine, liigese põletik, närvikahjustus.
    Minu jaoks on jäsemete jäikus ja kestev närvikahjustus piisavalt õudsed kahjud.
    Mis pole öeldud selleks, et oma järgmise süsti tühistaksid. Aga sa oled väga tedlik sellest, milline mõju on sinu sõnavõttudel. Võibolla on see asjaolu mõttekoht, kuigi jah igaüks vastutab ise oma otsuste eest. Miks ei võiks selline asjade nägemine teha kedagi kurvaks ja isegi olla hirmutav.

  • VK
    May 18, 2026

    Ma ei ole teinud ja pole isegi mõelnud selle peale… ja pole isegi mõelnud miks teised teevad. Aga ma reaalselt san varsti paanikahoo ja suren depressiooni maha, sest tänapäeval on kombeks kogu aeg teiste elust, tegemistest ja otsustest arvata. türrrr see maailm on väsitav